piątek, 22 lutego 2013

Rozdział 24 ;)


-Nie mów tak do mnie. Dla ciebie jestem Alicja.- nie dałam szatynowi dojść do słowa
- Błagam Cię…daj mi jeszcze jedną szansę. Ja cię kocham! Rozumiesz to kurwa?
-Posłuchaj pieprzona gwiazdko. Gdybyś mnie kochał to byś mnie nie ranił. Gdybyś potrzebował to byś nie zostawiał. Myślisz, że mi było tak super gdy to całe dnie spędzałeś z Tay? Nie myśl sobie, że jeżeli jesteś Harrym Stylesem to masz prawo ranić moje uczucia. Chcesz żebym ci to od tak wszystko wybaczyła? No to poszukaj sobie innej naiwnej dziewczynki, bo przykro mi bardzo ale ja nie mam najmniejszego zamiaru ci NIC wybaczać- wstałam z łożka i udałam się w stronę łazienki
-Czyli to koniec, chcesz to wszystko zakończyć?
-Harry, ty to zakończyłeś.- weszłam do łazienki i wzięłam żyletkę. Nie miałam siły, nie wytrzymywałam tego psychicznie. Usiadłam na toalecie i zaczęłam się ciąć. Już po chwili cała moja ręka była we krwi. Wyjęłam bandaże i opatrzyłam ją. 
                     Wyszłam z łazienki i skierowałam się na łóżko aby wziąć mojego laptopa. Weszłam na internet, gdzie zarezerwowałam bilety na samolot do Polski. Zamknęłam go i poszłam się spakować. Byłam gotowa po godzinie. Do samolotu mam jeszcze dwie godziny czasu, a więc postanowiłam spotkać się z Mike’m. Wysłałam mu sms i wyszłam z domu.
-Witaj!- on jak zwykle uśmiechnięty pełen życia.
-Hej- powiedziałam nieco smutniej-przyszłam się pożegnać, za nie całe dwie godziny mam samolot.
-Ale jak to? Dlaczego wyjeżdżasz?- jego uśmiech momentalnie zamienił się w smutek, a oczy straciły tę radość życia
-Przepraszam….- łzy zaczęły kolejno spływać po moim policzku. Przytuliłam go ten ostatni raz i się oddaliłam. Pozostawiłam go bez słowa wytłumaczenia. Czuję się z tym źle. Ale co ja mu miałam powiedzieć? Że wyjeżdżam, bo nie radze sobie sama z sobą? Że nie potrafię znieść widoku miłości mojego życia? Przecież to głupie.
                     Udałam się do domu, zamówiłam taksówkę i zeszłam na parter z moimi bagażami. Wszyscy oglądali jakiś film. Kiedy Zayn i Marta mnie zobaczyli momentalnie znaleźli się przy mnie.
-Alicja! Co ty do cholery wyprawiasz?- krzyknął Zayn. Jego oczy zalały się łzami, jednak szybko je otarł
-Wyjeżdżam. Przykro mi. Życzę miłego życia. Kocham was.- ucałowałam każdego z osobna, gdyż cała reszta już przy mnie stała - A tobie Harry. Dziękuję za to, że pokazałeś co to znaczy życie. Żegnaj.- odeszłam. Wsiadłam do taksówki i ruszyłam w stronę lotniska. 
                    Odprawa szybko minęła, już po chwili siedziałam w samolocie kierującym się do mojej kochanej Polski. Byłam świadoma tego, że za niedługo i tak będę zmuszona ja opuścić, gdyż wakacje się kończyły. Mimo wszystko to był mój prawdziwy dom. Chciałam spędzić tutaj te ostatnie dni wolności od szkoły.Kiedy samolot wylądował zamówiłam taksówkę i udałam się do domu. Moi rodzice byli zszokowani moim przyjazdem, wypytywali mnie o wszystko. Trudno było mi o tym mówić. Nie chciałam poruszać tego tematu, nie chciałam się przy nich rozkleić. Po zjedzeniu obiadu poszłam się przejść. Szłam ulicami bardzo dobrze znanego mi parku. Zauważyłam moją ulubioną ławkę. Usiadłam na niej i znów zaczęłam płakać. Nie był to głośny płacz, lecz ciche i bolesne łkanie. Siedziałam tak z dobre dwie a może nawet trzy godziny. Do domu wracałam znów tymi samymi ścieżkami. Jednak nie widziałam w nich tyle radości, szczęścia co na początku wakacji. Tyle się w moim życiu od tego czasu zmieniło. Zmieniłam się ja. Wyjeżdżając do Londynu nie myślałam, że spotkam miłość życia. Myślałam, że jest nią Marcin. Nie przypuszczałam że można kogoś tak kochać. Chciałabym wrócić do początku wakacji. Nie pojechalibyśmy na te głupie wakacje i teraz leżałabym z Harrym w łóżku rozmyślając o naszej przyszłości. Tyle chcieliśmy razem przeżyć. Mieliśmy tak ambitne plany, jednak to wszystko okazało się być iluzją, kłamstwem. Gdy w końcu dotarłam przed dom weszłam i skierowałam się prosto do swojego pokoju. Tam zauważyłam zdjęcia moje i Harrego przypięte wokół lustra. Kiedy je tutaj zamieściłam? Nie miałam pojęcia, ale jak najszybciej umiałam zerwałam je wszystkie i wyrzuciłam do kosza. Usiadłam na łóżku wzięłam kartkę papieru i zaczęłam robić to co kocham najbardziej. Zaczęłam pisać piosenkę. Chciałam przelać wszystkie uczucia, które mi w tym momencie towarzyszyły, jednak nie potrafiłam dobrać odpowiednich słów. Zaczęłam powoli składać wyrazy, aż w końcu powstała pierwsza zwrotka piosenki.
I can honestly say
You've been on my mind
Since I woke up today
I look at your photograph all the time
These memories come back to life
And I don't mind
Już po chwili napisałam zwrotkę i zanuciłam to wszystko pod nosem.
I remember when we kissed
I still feel it on my lips
The time that you danced with me
With no music playing
I remember the simple things
I remember till I cry
But the one thing I wish I'd forget
The memory I wanna forget
Is goodbye
Ta piosenka oddawała to co gdzieś w głębi mnie siedzi. Cieszę się, że udało mi się to przelać na papier. Kiedy już skończyłam poszłam wziąć zimny prysznic. Moje rany bolały coraz bardziej.
Znów schowałam je w bandaż i poszłam się położyć spać. Rano obudził mnie telefon. Rozespana nie spojrzałam nawet, kto to może być.
-Halo?- byłam tak zaspana, że nie wiem czy ten ktoś mnie zrozumiał
- Księżniczko wyjdź na balkon. Mam dla ciebie niespodziankę!- chwila, chwila…Ten głos..czyżby to był Malik? Nie to nie możliwe przecież, on by tu dla mnie nie przyleciał…Ale nikt inny nie wie, ze jestem w Polsce. Założyłam pośpiesznie bluzę Tomka, którą znalazłam w szafie i wyszłam na balkon. Tak to był on. Czym prędzej zbiegłam na dół. Rodzice patrzyli na mnie jak na jakąś wariatkę, która nigdy nie była na świeżym powietrzu, a ja cieszyłam się jak szalona.
- Przyleciałeś! Dla mnie!- wskoczyłam mu w ramiona a ten wziął mnie na ręce i obkręcił wokół własnej osi.
- Dla ciebie wszystko siostrzyczko- pocałował mnie w czoło i odłożył na ziemie. Dopiero teraz zorientowałam się, że jakieś 50 dziewczyn obserwuje mnie i mulata. Lekko się zaczerwieniłam, ale po chwili znów wróciłam do skakania z radości i obściskiwania go. Kiedy w końcu się uspokoiłam zaprosiłam go do siebie na śniadanie.
 Praktycznie cały dzień spędziliśmy na siedzeniu w moim pokoju i oglądaniu zdjęć, rozmowach, wygłupianiu się. Kiedy już opadłam z sił postanowiliśmy zobaczyć film. Mulat jak zwykle chciał oglądać horror, jednak udało mi się go przekonać na komedię romantyczną.
-Oooo. Zobaczymy ''I wciąż ją kocham''!- wyskoczyłam z kanapy jak głupia i podeszłam do telewizora aby załączyć DvD, włożyć plytkę. Zaczęliśmy oglądać film w wielkim skupieniu. Jednak musiał je przerwać Malik, któremu buzia się dziś nie zamykała
-Masz zamiar wybaczyć Hazzie?- spojrzał na mnie pytająco. Zaskoczył mnie tym pytaniem, nie wiedziałam co mu odpowiedzieć. W zasadzie chyba sama nie znam odpowiedzi. Kocham go i to się nie zmieni, ale czy mu to wybaczę?
-Sama nie wiem. Chciałabym, ale nie mogę. Nie potrafię znieść myśli, że mógłby to zrobić ponownie. Potrafił przelizać się z inną jeden raz, a więc czemu ma tego nie zrobić kolejny? Ale z drugiej strony, nie potrafię wyobrazić sobie bez niego życia. Te jego dołeczki i zielone tęczówki. Kocham go…Nigdy się tak nie czułam. Rozumiesz?- wzrok mulata powędrował na moje usta. Chwilę patrzył się bezczynnie, aż w końcu się ocknął.
-Rozumiem. Ja wiem, że on też cię kocha. Na pewno o ciebie zawalczy.- ucałował mnie w policzek i lekko objął.
-Wiesz znudziło mi się oglądanie, może pójdziesz pomóc napisać mi piosenkę?- po kilkudziesięciu minutach siedzenia, miałam dość. A chciałam też skończyć te piosenkę, miałam okazję współpracować z wielką gwiazdą, więc czemu mam nie skorzystać? Udaliśmy się do mojego pokoju i usiedliśmy na łóżku. Praca z Zaynem była wspaniała. Mimo tego, że wiele się wygłupialiśmy już po dwóch godzinach była gotowa kolejna zwrotka, którą później podzieliliśmy na dwie.
I woke up this morning
And played our song
And through my tears I sang along
I picked up the phone and then
Put it down
'Cause I know I'm wasting my time
And I don't mind
Suddenly my cell phone's blowing up
With your ringtone
I hesitate but answer it anyway
You sound so alone
And I'm surprised to hear you say
                     Zaproponowałam Zaynowi by został na noc, lecz ten stanowczo odmówił. Pożegnałam się z nim i udałam się do swojego pokoju spać. Gdy już zasypiałam otrzymałam sms ,,Dobranoc:* Przepraszam, że się nie pożegnałem. Jutro wylatuję do Londynu, gdyż dostałem wiadomość, że mamy ważny wywiad! Trzymaj się i przyjedź szybko!:) ‘’. Kiedy odczytałam tę wiadomość poczułam pustke. Nie, nie pochodziła ona z żołądka. To raczej była pustka w moim sercu. Będzie mi go brakować. Ale dlaczego? Przecież to tylko kolega…A może jednak ktoś więcej? Przecież to on był przez cały czas ze mną. Wspierał gdy z Harrym się nie układało, a gdy było dobrze życzył szczęścia. Przytulał  na dobranoc i tańczył podczas ulubionej piosenki. Czyżbym do niego coś poczuła? Nie…to nie możliwe. Przecież moje serce jest oddane Harremu, gdyby tak nie było nie przeżywałabym tak tego rozstania. Prawda? Nie chciałam znać odpowiedzi. Przekręciłam się na drugi bok i zasnęłam. Obudziło mnie pukanie w szybę. Wstałam i nie do wierzyłam 
własnym oczom….
_____________________________________________________________________
Hej, hej! :) 
Co sądzicie o tym rozdziale?  Moim zdaniem trochę dziwny... Ale ocenę wam pozostawię:) 
Jak pewnie zauważyliście napisany jest mniejszą czcionką i są akapity. 
Wiem, wiem powychodziły okropnie, staram sie nad tym pracować:) 
Chcecie aby byly te akapity czy mam ich juz nie pisać? Bo sama nie wiem;x
Dziękuję wam jak zwykle za tak wiele komentarzy, wejsć. 
Zachęcam was
KOMENTUJCIE♥ ♥ ♥ 
I zadawajcie pytania na ask''u bohaterom, który znajduje sie w zaladce Pytania! ;) 
A no i polecam wam bloga, jest naprawde swietny!;

http://www.xyouareperfecttome.blogspot.com/

Caluje!! ♥ 

90 komentarzy:

 1. AAA jestem pierwsza. chyba heehe. Genialny rozdział Boże jak ja uwielbiam ja ty piszesz. Ty ale ty mnie trochę przerażasz brrr....czekam na nn

  OdpowiedzUsuń
 2. Świeeetny rozdział ! Zgadzam się z Sky fall girl Uwielbiam jak ty piszesz !

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale ty świetnie piszesz! Myślę, że Ala dobrze zrobiła, że wyjechała. Odpocznie trochę, przemyśli wszystko. A swoją drogą, to mogłaby być z Zaynem:) Pisz szybko nowy, bo ciekawi mnie, kogo zobaczyła:*

  OdpowiedzUsuń
 4. więc tak: rozdział jak zwykle świetny,niesamowity! ile się tu dzieję!
  ten Zayn jest taki kochany, Boże *O* mój mąż XD
  niech Ala wybaczy Hazzie , chociaż to co zrobił było podłe ..
  myślałam że się tak nie stanie i razem z nią bd wspaniałą parą a on
  tu wyskakuje z takim czymś -,-
  ale może znów się wszystko ułoży i nadal będzie słodko jak dotychczas,przynajmniej taką mam nadzieję ! ;3
  choć ... Ala i Malik też stanowiliby niezłą parkę *o* ah, tak to
  wszystko opisałaś i wgl. że sama już nie wiem ! xd
  w każdym bądź razie czekam na dalszą część i mam nadzieję trochę
  dłuższą od tej !! :3 (z góry przepraszam że komentarz taki krótki ,ale muszę już lecieć ; //)
  całuję ! : * ( u mnie nowy rozdz. wieczorem)

  OdpowiedzUsuń
 5. To be honest.. nawet nie zauważyłam tych akapitów przy czytaniu xd Teraz jak tak patrze to nie wiem jak mogłam ich nie widzieć, bo są strasznie wielkie xd Bez różnicy czy są czy nie xd : ) Troche mnie to denerwuje że ona sama nie wie czego chce i tak szybko zmienia te swoje miłości.. Chociaż nie wiem sama, czy nie wolałabym żeby była z Zaynem.. może.. ale zaraz by się Styles mieszał nie potrzebnie.. dobra chyba sama nie wiem czego chce xd A może tak rozdziały częściej ? ;D
  Nie ważne tam moje wyimaginowania dziwne, rozdział i tak świetny i mi się podoba.. chyba jednak chce Zayna.. dobra już się zamykam bo gadam jakieś pierdoły xd
  Czekam na następny <3

  tellmealiexe.blogspot.com & overwhelming-world.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. hehehehej <3
  już nie mogłam doczekać się tego rozdziału , ale na swoje szczęście go dziś dodałaś , bo gdybyś tego nie zrobiła , odszukałabym ciebie i nie byłoby tak wesoło ;3
  dobra , kończę te pierdoły , czas przejść do oceny i moich uczuć co do tego cudownego rozdziału ...
  Szczerze to nie spodziewałam się po Alicji że się potnie . Jakoś tak to do niej nie pasowało . Najwyraźniej musiała bardzo cierpieć . :c
  A to jak wszyscy zobaczyli ją z walizkami jak ma wychodzić i do niej od razu podbiegła Marta i Malik ... pomińmy Martę , ale ze strony Zayn'a to słodkie *.* awww *.* wiem że powinnam powiedzieć " opiekuńcze " , " troskliwe " bo takie to było , ale no cóż , ja wszędzie widzę miłość xd A potem jak do niej przyleciał ... to też było słodkie *.* awww *.*
  Przykro że musiał lecieć :c On jest taki opiekuńczy w stosunku do Alicji , troszczy się o nią i w ogóle <3 Takiego przyjaciela to pozazdrościć :3
  Tylko nie wiem czy chcesz z nich zrobić parę czy zostawić jako przyjaciół . Mam nadzieje że niedługo to się wyjaśni :D
  I bardzo , bardzo mocno dziękuje za to że spodobała ci się moja rada :>
  Czekam na następny rozdział i KOCHAM CIĘ BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO BARDZO MOCNO . <3

  + u mnie nowy rozdział :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze coś xd
   Mniejsza czcionka nie wiem czy jest lepsza , czy nie , nie jest to dla mnie jakaś duża różnica xd
   Ale z tymi akapitami to według mnie przesada :o To nie idzie na konkurs poprawnego pisania , czy coś . Dla mnie jak najbardziej możesz pisać bez akapitów , nie przeszkadza mi to :D

   Usuń
  2. Uffff;o
   Bo ja to nienawidzę z akapitami pisac:D

   Usuń
 7. Cudoownie jak zawsze <3 Żadne dziwnie ! Sama jesteś dziwna haha :* <3
  A co do tych akapitów to mi wszystko jedno ważne jest jak piszesz ( a piszesz zajebiście) i tylko to sie liczyyy <3
  Całuję i zapraszszam ;D
  http://rock-me-one-direction.blogspot.com/2013/02/rozdzia-ix.html
  Pozdrowionka i WENY ! :* <3

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie pisz z akapitami. Nie wiem jak ty to robisz ale się ich boje O.o Cudownie, że on do niej przyjechał. Tak słodko :> Jak pływanie w miodzie. Mma nadzieję, że będzie miała jeszcze okazję, żeby trzasnąć loczkina w twarz. Nominowałam cię do Versalite: http://swimming-with-kraken.blogspot.com/2013/02/liebster-award-i-versatile-blogger.html

  OdpowiedzUsuń
 9. omgomg jaralam sie jak glupia gdy zobaczylam, ze dodalas nowy rozdzial ;) koniecznie dodaj nowy , bo nie wytrzymam . to jest boskiee *-* a tak btw to looknij do mnie dodalam kolejnty rozdzial luckymemory.blogspot.com <3

  OdpowiedzUsuń
 10. Hej! :) Jesteś okropna, bo zakończyłaś na trzech kropkach ! :P nie lubię czekać, więc od razu pytam... kiedy następny? :D DODAWAJ SZYBKO, BO NIE WYTRZYMAM i umrę Ci tu i teraz :D :* Ogromnie ciesze się z mniejszej czcionki i normalnej 24! :D Dziękuje :) . Co do akapitów, mnie one nie przeszkadzają, więc mogą zostać :) Rozdział był ciekawy :> ZAYN *.* chyba sprawisz, że w nim też się zakocham <3 :DD no, to chyba tyle :) CZEKAM NA NEXTAAA , pamiętaj :P ! PS. Przepraszam za nie ogarnięty komentarz :< :* / M

  OdpowiedzUsuń
 11. Niech Alicja się nie tnie !!! :)
  Co ten Harry wyprawia ???!?!??! wkurzył mnie i to strasznie :)
  Alicja i Malik ? może być ciekawe połączenie :)
  czeekam na następny xx

  OdpowiedzUsuń
 12. Super rozdział ;)
  Alicja + Zayn = najss ;p
  pisz tak jak ci wygodnie ;D
  Pozdro i czekam na następny ;p
  Całuję xx

  OdpowiedzUsuń
 13. Świetny. Ach ten Zayn musiał przylecieć do Ali, bo by nie wytrzymał. Ciekawe kogo zobaczyła za oknem. Według mnie może to być Harry. No nic czekam na kolejny.

  OdpowiedzUsuń
 14. Super rozdzialik !
  To kiedy next ? heh
  Moim zdaniem lepiej bez akapitów . :)
  + u mnie next
  http://laura-i-szymon.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. Świetny, choć trochę drastyczny! Nie sądziłam, że dziewczyna nie wytrzyma psychicznie. Mam nadzieję, że wszystko się jakoś ułoży.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 16. kiedy ona w końcu zobaczy, ze Zayn ja kocha? ; D
  boże musisz w takim momencie kończyć ?! :)

  OdpowiedzUsuń
 17. Jak zwykle świetny rozdział *_*
  Kurde...tak bardzo chcę, żeby Alicja była z Harrym :c
  Widać, że Zayn ją kocha, ale moim zdaniem i tak Ala bardziej pasuje do Hazzy :3
  I dlaczego ona się tnie? ;O
  Do tego to zakończenie polegające na "..."
  Błaaagam...Nie trzymaj mnie w niepewności i napisz szybko kolejny ♥
  Pozdrawiam i życzę weny c:
  +zapraszam na 2 rozdział na moim blogu
  dying-was-never-so-hard.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 18. boże ja cię kiedyś zabiję ... :C

  musisz urywać w takim momencie ? :((
  rozdział bardzo mi się podoba, ale uważam że Alicja powinna pogodzić się z Harrym. a on niech się bardzo stara np. niech w telewizji wyzna jej miłość czy coś takiego :D

  u mnie nowa notka http://wlasnietutaj.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. bardzo super rozdział! kiedyś zastanawiałam się czy Zayn czuje coś do Ali, teraz widać to czarno na białym . jednak wolałabym żeby jednak była z Hazzą ^^ ciekawe kto tam rano przyszedł i stukał w okno ? heheh :D

  mam pytanie : ty masz tak dużo czytelników, może poleciłabyś im mojego bloga ? wciąż nie mogę się wybić .

  to adres mojego :
  http://the-story-about-one-direction.blogspot.com/

  pozdrawiam i z góry dziękuję ^^

  OdpowiedzUsuń
 20. Zarąbisty rozdział strasznie mi sie podoba
  Ale czu musisz przerywać w takim momencie?!
  Zapraszam na bloga mojej przyjaciółki

  http://allicandyou.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 21. O jeju jeju jeju jeju jeju jeju!!! Kocham Cię normalnie! <3 Dodaj następny rozdział najszybciej jak tylko możesz!

  OdpowiedzUsuń
 22. Rozdział boski, tylko po co jej żyletka??!! Dobra nienawidzę cię za to, że skończyłaś w takim momencie!!! Ali powinna wyznać co czuje do Zayna no i może będzie happy endzik:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PS kocham cię normalnie piszesz tak świetnie, że w nocy się budzę i myślę co będzie w następnym rozdziale,,, jesteś cudowna i dodaj szybko nexta, bo umrę. Wpadaj do mnie =)

   Usuń
 23. OMG Ala chyba naprawde nie ma narazie zamiaru wybaczyc Harremu. Nie dziwie sie, ale jest mi troche smutno z tego powodu. W sumie to miala racje. Zamiast zajac sie nia, swoja dziewczyna, to Styles woli spedzac czas z Taylor. Och, jak ja jej nie lubie xd
  Moze w rzeczywistosci jest fajna, ale zaszla za skore wszystkim fankom One Direction.
  Wracajac do rozdzialu! Malik byl chyba jego najwiekszym plusem. Wspiera Ale, ale cos mi sie wydaje, ze ona wypiera uczucia, ktore zaczyna do niego zywic. Boi sie, ze potraktuje ja jak Harry i wcale sie jej nie dziwie. Tylko moze pora otrzasnac sie po tym wszystkim i zaczac znow byc soba? Xd
  Ale ze mnie filozof;p
  Zdziwilo mnie to, ze glowna bohaterka zaczela sie ciac.... szykuja sie jeszcze wieksze komplikacje albo problemy, ktorym trzeba stawic czola:)
  Tylko kto stukal w szybe?;)
  Czekam na nexta i zycze weny:D

  stereo-soldier.blogspot.com
  rock-me-tonight.blogspot.com

  Pozdrawiam!:*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PS. Mi akapity sa obojetne, wazne zeby tobie dobrze sie pisalo:)

   Usuń
 24. siódemka u mnie, zapraszam (a Twój rozdział skomentuję jak tylko przeczytam, dziś kompletnie brak sił po nartach, liczę na wyrozumiałość ;p)
  S. http://dzikaprzygodazsiatkowka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. Czyżby Alicja zakochała się z Maliku :D
  Ale nie na serio, był z nią cału czas i wgl.
  Wspierał ją on na serio musi coś do niej czuć.
  W końcu Styles jest głupi robią jej takie coś.
  Jak on wgl tak może!
  Grrr czemu zakończyłaś mi w takim momencie ?!
  Ja już się wczytałam, już chce więcej a tu koniec!
  Nie lubię tego <3
  Rozdział jak zawsze świetny ;D
  Czekam na kolejny i to szybko;)
  Lots of love xxx
  Weny kochana ;3

  OdpowiedzUsuń
 26. świetny rozdział , tylko czemu w tym momencie skończyłaś , ja chce kolejny rozdział . Kiedy będize ? . Nie moge sie doczekać . ; *

  OdpowiedzUsuń
 27. no rozdział genialny tak jak zwykle :D
  nie mogę się doczekać nasteppnego ! ♥
  szkoda że Harry tak się zachował , Zayn jest kochany .
  To takie słodkie że odwiedził ją w Polsce ;)

  OdpowiedzUsuń
 28. hej, hej!

  dziekuje Ci baaardzo za komentarz na moim blogu, nie spodziewalam sie go ;)

  co do rozdzialu ;)
  z akapitami czy bez... wazne, zeby Ci sie podobalo to.co robisz. tyle ;)

  w sumie dobrze, ze ich zwiazek sie zakonczyl. po.co byc z kims kto cie nieustannie rani?
  tylko nie rozumiem dlaczego sie ciela ... znaczy rozumiem ale wiesz.... mam.nadzieje ze Mulat wybawi ja z opresji, takimi pieknymi czynami<3<3 przyjechal do niej<3<3 boze, daj mi takiego chlopaka <3<3


  pozdrawiam i caluje ;/**

  OdpowiedzUsuń
 29. Boski rozdział! :)
  To zdjęcie jest makabryczne ;c
  Masz za swoje Haroldzie! ;D
  ostatnie zdania mnie zszokowały! ;o
  moze ona pokocha Zayn'a! :)
  Fajnie by było ;*
  Nie potrafię pisać tak cudownych komentarzy jak ty więc dodam jeszcze, że to cudowny rozdział ;**

  Pozdrawiam, Kaja ;*

  OdpowiedzUsuń
 30. Po pierwsze, błagam, dodaj nowy rozdział, bo czekanie mnie zabija! Po drugie, jak zawsze świetny rozdział! Coś czuję że zastanie Harry'ego ;3 nie wiem czego, ale chyba teraz wolę, żeby Ala była z Zaynem <3 on jest taki słodki i kochany, awww *.* I po trzecie, nienawidzę cie!! Jak ty możesz przerywać w takim momencie? Się pytam!! Czekam na nexta, miejmy nadzieję że dożyję :D @karolapatka ;3 p.s. zapraszam do mnie na this-is-our-dream.blogspot.com ;33

  OdpowiedzUsuń
 31. Harry ma u mnie przechlapane za to Malik zdobył wielkiego plusa. I mam takie wrażenie że oni czują coś do siebie :D MIĘTE :D
  Rozdział wspaniały, czekam na następny, pozdrawiam Asiek :*

  OdpowiedzUsuń
 32. Ale z Zayna pierdoła, powiedziałby że ją kocha i by było fajnie :D Bo Hazzie to ja mam tylko ochotę przywalić ;) Trochę mi się nie podoba, że coraz częściej w FF1D pojawia się Taylor i to jako "czarny charakter" no ale cóż, muszę to znieść. Jak dla mnie to lepiej jest z akapitami, bo łatwiej jest się połapać, co się dzieje :) Ogólnie to podoba mi się to opowiadania, czekam na kolejny rozdział ^^
  [treacherous-slope]

  OdpowiedzUsuń
 33. Musisz być taka zajebista? Hahaha. Świetny rozdział jak to zawsze ;) Kochaaam Cię za te opowiadania ;) Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 34. [spam]
  Hera, zwykła nowojorska, zbuntowana nastolatka, alkoholiczka i do tego ćpunka. Wraz z przyjaciółmi - Liamem, Zaynem, Louisem, Niallem, El, Dan i Pezz rządzi najbliższą okolicą. W rówieśnikach budzą respekt i strach zarazem, a w starszych odrazę. Znają każdego i mają o nim swoje własne, wyrafinowane zdanie. Nie martwą się o nic, żyją swoim życiem w pełni z niego korzystając. Wszystko zdaje się być w porządku dopóki w okolicy nie pojawia się nowy, intrygujący nieznajomy. Z początku unika on Hery i jej "bandy" jednak z czasem odnajdują wspólny język. Problem zaczyna się pojawiać z momencie kiedy nowojorczycy dowiadują się, że ich nowy kolega wcale nie jest tym za kogo się podaje.

  Zapraszam: http://you-are-my-own-drug.blogspot.com/ ;D

  OdpowiedzUsuń
 35. Moim skromnym zdaniem uważam że Ala powinna być z Zayn'em, bo on jest taki czuły, miły zawsze ją wspiera i co najważniejsze jemu na niej zależy!
  Blog extra i w ogóle! :D
  Pozdrawiam i życzę dużo weny <3

  OdpowiedzUsuń
 36. Fajny blog. ;)
  Czekam na kolejną część. ;D

  OdpowiedzUsuń
 37. a niemożesz dodawać rozdziałów 2 razy w tygodniu ? bo ja tu nie wytrzymam nerwowo :c


  u mnie nowa notka http://wlasnietutaj.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo bym chciała, ale niestety nie mam na to czasu;) Blog i internet nie są moim jedynym zajęciem, a pisanie rozdziałów także zabiera cenny czas;)

   Usuń
 38. Wspaniały rozdział!
  Muszę nadrobić poprzednie :)
  +Oczywiście obserwuję
  Caroline. x

  OdpowiedzUsuń
 39. rozdział boski!! mam nadzieję ze wreszcie się jej ułoży:)

  OdpowiedzUsuń
 40. genialny blog. wszystko przeczytałam i jestem pod ogromnym wrażeniem.
  otrzymałaś nominację do Versatile Blogger Award. więcej informacji na moim blogu: http://marzenia-1d-opowiadania.blogspot.com/2013/02/versatile-blogger-award.html

  OdpowiedzUsuń
 41. ale zajebisty rozdział ja niemoge myślę ze Harry zrozumie co zrobił i będą razem ale z drugiej strony z zeynem też dobrze się jej układa mam mentlik w głowie mam nadzieje ze dobrze to rozegrasz co ja pisze NAPEWNO to swietnie rozegrasz , a co do akapitów do myślę że ich niepisz bo to niema znaczenia bo jak się czyta te kolejne rozdziały oczywiście TWOJE to np ja nie zwracam na takie zeczy uwagi jak czytam twoje oczywiście fenomenalne rozdziały wpadam w jakiś trans i zanim się obejze juz koniec ;c kocham cię i to co robisz masz talent kocham karzdy twój rozdział i oczywiście życzę weny całuski Kinia ;D xox

  OdpowiedzUsuń
 42. Wow, superb weblog format! How long have you ever
  been blogging for? you make running a blog glance easy. The whole glance
  of your site is magnificent, as neatly as the content!  my web site where can i get powerade coupons

  OdpowiedzUsuń
 43. Having read this I believed it was extremely enlightening.
  I appreciate you finding the time and energy to put this
  informative article together. I once again find myself spending a significant amount of
  time both reading and leaving comments. But so what, it was still worth it!  my web blog; can you microwave ore ida fries

  OdpowiedzUsuń
 44. Its such as you read my mind! You appear to understand
  so much about this, such as you wrote the e-book in it or something.
  I believe that you simply could do with some p.
  c. to drive the message home a bit, but instead of that, this is great blog.
  An excellent read. I'll certainly be back.

  My page - arkansas guided duck hunts

  OdpowiedzUsuń
 45. Just desire to say your article is as astounding. The clearness to your publish is simply spectacular and that i can suppose you're an expert on this subject. Well with your permission allow me to seize your feed to keep updated with impending post. Thank you 1,000,000 and please carry on the rewarding work.

  Also visit my website :: vintage aunt jemima salt and pepper shakers

  OdpowiedzUsuń
 46. Generally I don't learn post on blogs, however I would like to say that this write-up very pressured me to check out and do it! Your writing style has been surprised me. Thank you, quite great post.

  my web site: New Gatorade flavors

  OdpowiedzUsuń
 47. Greetings! I've been reading your blog for some time now and finally got the courage to go ahead and give you a shout out from Houston Texas! Just wanted to tell you keep up the great job!

  Feel free to visit my blog - neutrogena coupons october 2011

  OdpowiedzUsuń
 48. Howdy! Do you know if they make any plugins to help with
  Search Engine Optimization? I'm trying to get my blog to rank for some targeted keywords but I'm not seeing
  very good results. If you know of any please share. Thank you!


  my web site smartsource angel soft

  OdpowiedzUsuń
 49. Hello friends, how is everything, and what you wish for to say regarding this paragraph, in my view its in fact
  awesome in favor of me.

  Feel free to visit my webpage - does suave have sulfates

  OdpowiedzUsuń
 50. Genuinely no matter if someone doesn't know then its up to other people that they will help, so here it happens.

  Visit my webpage Maxwell House coupons december 2012

  OdpowiedzUsuń
 51. Generally I don't learn post on blogs, but I wish to say that this write-up very forced me to take a look at and do so! Your writing taste has been amazed me. Thank you, quite great article.

  Here is my site ... Quaker Snapple Case Study

  OdpowiedzUsuń
 52. It's appropriate time to make some plans for the future and it's time to
  be happy. I've learn this post and if I may I wish to recommend you some interesting things or suggestions. Maybe you can write subsequent articles relating to this article. I desire to learn more issues approximately it!

  Feel free to surf to my blog ... dial soap manufacturer coupons

  OdpowiedzUsuń
 53. Excellent blog here! Also your website loads up very
  fast! What web host are you using? Can I get your affiliate link to your host?
  I wish my site loaded up as quickly as yours lol

  Also visit my web-site :: kraft cheese new zealand

  OdpowiedzUsuń
 54. you are in reality a excellent webmaster. The site loading pace
  is incredible. It sort of feels that you're doing any unique trick. Also, The contents are masterwork. you've performed a wonderful activity in this topic!


  Look into my website: ultimate philadelphia cream cheese cheesecakes

  OdpowiedzUsuń
 55. Hi there, You've done a fantastic job. I'll certainly digg it and personally suggest to my friends.
  I'm sure they'll be benefited from this site.

  My webpage - coupons for ocean spray sparkling

  OdpowiedzUsuń
 56. Excellent post. I used to be checking constantly this
  weblog and I'm inspired! Extremely helpful information specially the ultimate phase :) I care for such information much. I used to be seeking this particular info for a very lengthy time. Thank you and best of luck.

  Also visit my homepage - Heather dawn church

  OdpowiedzUsuń
 57. Pretty section of content. I simply stumbled
  upon your web site and in accession capital to assert that I
  acquire actually enjoyed account your weblog posts.
  Anyway I'll be subscribing in your augment and even I success you get right of entry to consistently fast.

  My web blog buy nicorette gum online

  OdpowiedzUsuń
 58. I'm not sure why but this website is loading incredibly slow for me. Is anyone else having this issue or is it a issue on my end? I'll check back later and see if the problem still exists.


  my site; graham cracker nabisco

  OdpowiedzUsuń
 59. WOW just what I was searching for. Came here by searching for tesco building and contents insurance

  my site :: chobani greek yogurt printable coupons 2011

  OdpowiedzUsuń
 60. Remarkable issues here. I'm very happy to see your article. Thanks a lot and I am having a look forward to contact you. Will you kindly drop me a mail?

  My web blog; origin of eukanuba

  OdpowiedzUsuń
 61. Fantastic beat ! I wish to apprentice while you amend your
  site, how could i subscribe for a blog website? The account aided
  me a acceptable deal. I have been a little bit acquainted
  of this your broadcast offered shiny transparent concept

  Take a look at my page ... classic baked ziti ronzoni

  OdpowiedzUsuń
 62. I'm not sure why but this weblog is loading incredibly slow for me. Is anyone else having this issue or is it a issue on my end? I'll check back
  later and see if the problem still exists.

  my web site; lysol disinfecting wipes coupons

  OdpowiedzUsuń
 63. Hi, after reading this amazing piece of writing i am too happy to share my experience here with colleagues.


  Here is my page :: youtube loreal

  OdpowiedzUsuń
 64. Piece of writing writing is also a fun, if you be acquainted with after that you can write or else it is
  complex to write.

  my site: where to buy crystal light

  OdpowiedzUsuń
 65. My spouse and I stumbled over here from a different page
  and thought I should check things out. I like what I see so now i am following
  you. Look forward to finding out about your web page yet again.


  Feel free to surf to my weblog: printable coupon simply orange

  OdpowiedzUsuń
 66. That is very fascinating, You're a very professional blogger. I've
  joined your rss feed and stay up for seeking more
  of your magnificent post. Also, I have shared your website
  in my social networks

  my web site - directions for baking digiorno pizza

  OdpowiedzUsuń
 67. I am truly pleased to read this blog posts which carries plenty of helpful data, thanks for providing such statistics.  Take a look at my web page :: nutrition quaker instant oatmeal

  OdpowiedzUsuń
 68. Pretty section of content. I just stumbled upon your weblog
  and in accession capital to assert that I get in fact enjoyed account your blog posts.

  Any way I'll be subscribing to your augment and even I achievement you access consistently quickly.

  Look at my blog post :: dove shampoo and conditioner coupons

  OdpowiedzUsuń
 69. It is truly a nice and helpful piece of information. I'm happy that you just shared this helpful info with us. Please keep us informed like this. Thanks for sharing.

  Also visit my blog post: lipton diet tea coupons

  OdpowiedzUsuń
 70. Way cool! Some very valid points! I appreciate you writing this article
  plus the rest of the site is also really good.


  Here is my web-site :: quench oil of Olay Coupon

  OdpowiedzUsuń
 71. What's Happening i'm new to this, I stumbled upon
  this I've found It absolutely useful and it has helped me out loads. I'm hoping to give a contribution & assist other users like its helped me.

  Good job.

  Here is my blog post - stouffer's spinach souffle stuffed Mushrooms

  OdpowiedzUsuń
 72. Pretty section of content. I just stumbled upon your blog and in
  accession capital to assert that I acquire in fact enjoyed
  account your blog posts. Any way I will be subscribing to your feeds and even I achievement you access consistently fast.  Here is my web page: coupons for kleenex toilet paper

  OdpowiedzUsuń
 73. Your method of explaining all in this article
  is truly good, every one be able to simply be aware of it, Thanks a lot.


  Stop by my web-site; folgers k cups coupons 2011

  OdpowiedzUsuń
 74. Have you ever considered about adding a little bit more
  than just your articles? I mean, what you say is valuable and everything.
  However think about if you added some great photos or video clips
  to give your posts more, "pop"! Your content is excellent but with images and videos,
  this website could certainly be one of the best in its field.
  Very good blog!

  Review my web site barilla marinara sauce coupons

  OdpowiedzUsuń
 75. I enjoy what you guys are usually up too. This kind of clever work and reporting!
  Keep up the fantastic works guys I've added you guys to my personal blogroll.

  Look at my webpage: nicoderm Nicorette coupons

  OdpowiedzUsuń
 76. Hi! I know this is kinda off topic but I was wondering
  which blog platform are you using for this website?
  I'm getting sick and tired of Wordpress because I've
  had problems with hackers and I'm looking at options for another platform. I would be awesome if you could point me in the direction of a good platform.

  Take a look at my web blog; oil of olay fresh effects coupons

  OdpowiedzUsuń
 77. An outstanding share! I have just forwarded this onto a co-worker
  who had been doing a little research on this.

  And he actually bought me lunch because I discovered it
  for him... lol. So let me reword this.... Thanks for the meal!
  ! But yeah, thanx for spending time to discuss this issue here on
  your site.

  Also visit my web blog: softsoap kids coupons

  OdpowiedzUsuń
 78. Every person desires to save cash, but not every person knows how to go about it.
  Certainly one of the easiest items you are able to do to conserve money would be to use clean and clear.
  Employing clean and clear is something that any individual can do.
  The report under has some great clean and clear suggestions that can be simply implemented.  my web blog: clean and clear body wash printable coupons

  OdpowiedzUsuń
 79. I was able to find good info from your blog articles.

  Also visit my blog post slim Fast manufacturer coupons

  OdpowiedzUsuń
 80. Tremendous issues here. I am very satisfied to see your post.
  Thank you so much and I am looking forward to touch you.
  Will you please drop me a e-mail?

  Feel free to visit my weblog coupons on suave deodorant

  OdpowiedzUsuń
 81. You actually make it seem so easy along with your presentation however I
  to find this matter to be actually something which I believe I'd by no means understand. It seems too complicated and very wide for me. I'm having a look forward on your next submit,
  I will try to get the dangle of it!

  Also visit my homepage :: www.cuming4u.com

  OdpowiedzUsuń
 82. Оh my goodness! Amazіng article dude! Thank you, However I am haνing prοblems with your RSS.
  I don't understand the reason why I cannot subscribe to it. Is there anyone else having identical RSS problems? Anybody who knows the answer will you kindly respond? Thanx!!

  Review my site - diamondlinks review

  OdpowiedzUsuń
 83. Getting rich is not the result of saving, or "thrift"; many
  very penurious people are poor, while free spenders often get rich.

  You can also find bible e - Book on the web to complete your quiet time with God.
  You don't have to add that you are also being a cheapskate, or maybe you could take advantage of a teachable moment about sticking to a budget.

  Stop by my homepage - free pdf ebook download

  OdpowiedzUsuń
 84. Hello, Ι enjοy reaԁing all of your article.
  Ι like to ωгite а little commеnt to supρort you.


  Loоκ into my weblog: legal herbal іnсense blends ()

  OdpowiedzUsuń