środa, 3 lipca 2013

Rozdział 41 - Nie zależnie od wszystkiego. Nie potrafię bez Ciebie żyć

Nagle ktoś do mnie podszedł. Był to mężczyzna, brunet. O tak, śliczny brunet z niebieskimi oczami. Wpatrywał się we mnie, a po chwili usiadł. Przedstawił mi się, ale niestety nie zapamiętałam jego imienia. Wypytywał mnie o mój związek z Harry’m, a także z Zayn’em. Starałam się unikać szczegółów, ale pijany człowiek mówi wszystko jak leci…niestety.
Przebudziłam się kolejnego dnia w swojej sypialni. Promienie słońca wbijały się na siłę do mojego pokoju, a płatki śniegu topiły na oknie. Uśmiechnęłam się na ten widok i powoli wstałam. Nie zdążyłam jeszcze tego zrobić, a Malik wbiegł do pokoju w niezbyt dobrym humorze. Cmoknęłam delikatnie jego usta na powitanie, ale czułam, że za chwilę coś nastąpi. Przez ten czas nauczyłam się czytać z jego oczu, twarzy. Były pełne obaw… Nie uśmiechały się do mnie, a wręcz przeciwnie, ostrzegały mnie. Ale przed czym? Próbowałam sobie przypomnieć wydarzenia ze wczorajszego dnia… ale nic. Pustka. Położyłam delikatnie dłoń na jego ramieniu i skierowałam się do szafy. Ten jak mój cień podążył za mną. Wybierałam ubrania z szafy. Ze względu, że czeka mnie dużo przygotowań na Wigilię ubrałam szare spodnie z dresu i niebieską bokserkę. Udałam się do łazienki, jednak ktoś wszedł za mną. Spojrzałam na jego zmartwioną twarz w lustrze. Nic nie mówił, stał i patrzał na mnie… Tak jak jeszcze nigdy. Nie był na mnie zły, nie cieszył się z powodu dzisiejszego dnia. Był taki inny. Takiego Malika jeszcze nie znałam. Odwróciłam się w jego stronę, w samym staniku, i oparłam czoło na jego. Przez chwilę wpatrywałam się w jego oczy, ale nie potrafiłam dłużej znieść tej dziwnej i niepokojącej ciszy.
- Zayn- zaczęłam cicho szeptając- co się stało?- jednak ten nic nie odpowiedział. Ujął moją twarz w swoje ciemne, wytatuowane ręce i delikatnie musnął moje usta.
- Nic, ani nikt nigdy nas nie rozdzieli.- pierwsze i chyba ostatnie słowa jakie miał zamiar wypowiedzieć. Wziął mnie na ręce i skierował się ze mną do pokoju. Całował mnie powoli i zachłannie. Pieścił moje ciało, jakby miał to być nasz ostatni raz. Zdejmował na zmianę ubrania, moje, jego, moje, jego, aż w końcu leżeliśmy oboje nadzy. Nie śpieszyło nam się. Napawaliśmy się sobą. Najlepszy prezent Wigilijny jaki dostałam- Jego. Mojego kochanego Mulata, który przy mnie zawsze jest i wiem, że zawsze będzie. Muskałam całe jego ciało, bawiłam się jego włosami, zatapiałam się w czekoladowych oczach. Po chwili ktoś zapukał do pokoju, jak dobrze, że w ogóle zapukał! I musieliśmy przerwać nasze pieszczoty. Porwałam szybko prześcieradło i udałam się do łazienki. Myłam się i przebierałam, gdy wyszłam zobaczyłam Malika siedzącego z Harrym naprzeciwko siebie. Byli tak pochłonięci rozmową, że nawet mnie nie zauważyli. Oparłam się o ścianę i przysłuchiwałam się im.
- Co masz zamiar z tym zrobić?
- Jak to co?- odpowiedział lekko poddenerwowany Zayn- to tylko media. Facet po prostu ją wykorzystał. Nie pozwolę jej zranić. Teraz są święta, pewnie o tym zapomną- uśmiechnął się sztucznie do chłopaka i już miał kontynuować, ale mu przerwałam.
- Fajnie się was słuchało- pokazałam im język, przysiadając się do Zayn’a.- nie mam nawet zamiaru się w to wgłębiać- uprzedziłam widząc ich przestraszone twarze. Chwyciłam dłoń mulata i udałam się na dół, do kuchni. Każdy już był po śniadaniu, tylko nie ja. Zrobiłam sobie naleśniki z nutellą i przysiadłam do chłopaków. Myślałam długo nad tym, o czym rozmawiają, aż w końcu im przerwałam.
- Ei, a może tak kupimy choinkę i ją przystroimy?- zlustrowałam każdego z nich i doszłam do wniosku, że podoba im się ta propozycja. Wstałam i udałam się do pokoju, aby się przebrać. Wiedziałam, że mają zamiar jechać na miasto, a ja nie chciałam wyglądać jak jakiś idiota. Nie miałam na nic pomysłu, więc wyciągnęłam z szafy legginsy w paski, bordowy sweter i kurtkę, którą pokochałam za swoją wyjątkowość. Jej skórzane rękawy i lekko zielony kolor idealnie współgrał z moją karnacją. Zbiegłam po schodach, gdzie czekał na mnie Harry i Louis, gdyż to właśnie z nimi miałam jechać po choinkę, i założyłam na nogi czarne oficerki. Wzięłam jeszcze tylko swoją torbę i ruszyłam za chłopakami. Harry otworzył mi drzwi i wsiadłam do czarnego vana. Siedziałam pomiędzy nim a Louisem, który co chwila szturchał mnie w ramię.
- Lou, bałwanie skończ!- zaśmiałam się, gdy wychodziliśmy z samochodu, a ten ciągle mnie zaczepiał.
- Bałwanie, powiadasz?- zrobił groźną minę, a po chwili pociągnął mnie za rękę i przerzucił przez ramię.- ja Ci pokażę bałwana, jak zaraz w choinkach wylądujesz- wchodziliśmy do galerii, a wzrok wszystkich kierował się na nas.
- Louis, zostaw ją- rozkazał mu Hazza. Podszedł do niego i wziął mnie w swoje silne dłonie. Znów to robiłam. Znów zatopiłam się w jego ślicznych, zielonych oczach. A przecież obiecałam sobie, że nigdy więcej tego nie zrobię. Obiecałam sobie, że już nigdy nie spojrzę na niego w TEN sposób. A robię to motorycznie… Z każdym dniem brakuje mi jego uścisku, dłoni i wspaniałych zielonych oczu. Co się ze mną dzieje? Wpatrując się w jego oczy, stopniowo nasze twarze się zbliżały, gdyby nie Louis, który zaczął mnie łaskotać, pewnie doszło by… No właśnie do czego by doszło? Do czegoś czego oboje tak bardzo pragniemy, ale jest nam zabronione? Co by się stało gdyby w tym momencie, przy całym świecie Alicja Kamińska pocałowała swojego byłego?
Nie miałam czasu, aby się nad tym zastanawiać. Harry postawił mnie na ziemię i razem z Tomlinsonem poszli oglądać choinki. Zostawił mnie. Samą. Tutaj. Dlaczego? Co mu zrobiłam? Kim dla niego byłam? Wpatrywałam się w ludzi przechodzących obok mnie. Mimo panującego pośpiechu, na ich twarzach gościł uśmiech. Promienny i szczery, od serca. Co myśleli sobie, mijając smutną blondynkę, ze łzami w oczach? Są święta…dlaczego nie potrafię się tym cieszyć? Co jest takiego w Stylesie, czego nie ma Malik? Dlaczego nie potrafię być wobec niego taka jak wobec Harry’ego? Co takiego mi zrobił? Co ja zrobiłam Harry’emu? Wszystko to wydawało się dla mnie tak skomplikowane, a przecież było oczywiste. Nie mogę zranić Zayna, kocham go. A więc dlaczego tak ciągnie mnie do Styles’a? Dlaczego, gdy tylko go widzę w moim brzuchu zjawiają się dziwne skurcze? Dlaczego nie potrafię nie odwzajemnić jego uśmiechu? Po co się z nim bawię? Jaki jest powód noszenia mnie na rękach? Po co to wszystko? Skoro i tak jesteśmy według niego dla siebie NIKIM.
Rozejrzałam się po centrum i zauważyłam chłopców niosących przepiękną, dużą choinkę. Uśmiechnęłam się delikatnie w ich stronę i udałam się do wyjścia. Nie spojrzałam na niego. O, nie. Nie tym razem. Ominęłam go wzrokiem. Wsiadłam do pojazdu i klikałam coś w telefonie. Napisałam do Zayna, do mamy, a także do Asi, z którą nie rozmawiałam wieki. Wigilia to dzień w którym wszystko sobie przebaczamy… a więc może ona w końcu odpisze? Poczułam delikatną wibrację w mojej ręce, spojrzałam na ekran i ujrzałam, coś. Coś, czego nie chciałam widzieć już nigdy. Jego numer. Jego imię i jego śliczne oczy.
,, Ala… spójrz na mnie. Dlaczego? Dlaczego to robisz? Jaki jest powód ciągłego omijania mnie? Proszę… wytłumacz mi to. Nie potrafię tego zrozumieć. Nie rozumiem Ciebie. Harry xx’’
Uniosłam głowę delikatnie do góry i przekręciłam w jego stronę. Spojrzałam na niego. Zrobiłam to czego chciał. Zawsze to robiłam. Wykonywałam jego polecenia, tak jak chciał. Byłam jego poddaną, a on to wykorzystywał. Maksymalnie. Nie odpowiedziałam nic, pokręciłam delikatnie głową i odblokowałam urządzenie. Klikałam na każdy klawisz po woli, aż w końcu wiadomość została wysłana.
,, Harry… nie potrafię tak na Ciebie patrzeć. Nie tylko ty kogoś nie rozumiesz… Co ja mam powiedzieć o Twoim dzisiejszym zachowaniu? Zostawiłeś mnie. Tak po prostu. Samą. Nie wiem czego chcę… Dziś, gdy znów na mnie tak spojrzałeś… Ja… Przepraszam. Nie powinnam…’’
Zacisnęłam mocniej wargi i obserwowałam jego każdy ruch. Zaciskającą wargę, oczy pełne smutku. Nie wiedziałam co teraz czuje. Czy zrobiłam coś złego? Co mógł pomyśleć? Spojrzałam na niego ponownie, ale tym razem nasze oczy się spotkały. Próbował mi coś powiedzieć, ale nie potrafił. Spuściłam wzrok i wróciłam do pisania sms z Zaynem. Podjechaliśmy pod dom. Każde z nas wyszło, a kierowca zaniósł choinkę do domu. Postawił ją w salonie, gdzie czekała cała reszta. Musnęłam na powitanie usta Malika. Dopiero teraz zrozumiałam… gdy poczułam jego bliskość. Co zrozumiałam? Że go kocham. Ale… Tak, jest jedno ale. Gdy jestem blisko niego. Czuję się wyjątkowa, kochająca. Jak jedyna dziewczyna w tym świecie. Ale gdy tylko tracę go z zasięgu wzroku… W moich myślach zjawia się ON. Jego burza loków, jego dołeczki w policzkach. Czy to normalne? Czy nie powinnam w tym czasie myśleć o Maliku? Czy w moim życiu jest cokolwiek normalnego?
- To jak stroimy?!- krzyknął uradowany Niall. Podniósł Martę i okręcił wokół własnej osi. Ucałował delikatnie jej szyję, na co pozostała część, w tym ja, zrobiliśmy głośne ‘’Fuuu’’, a Ci tylko się zaśmiali. Liam i Louis przynieśli bombki, łańcuchy i wszystko co potrzebne do przystrojenia, tego wyjątkowego drzewka. Wszyscy chcieli brać w tym udział, więc choinka wyszła bardzo ciekawa. Dodatkowo razem z Martą ozdobiłyśmy kominek i stół. Dodałyśmy kilka świec. Efekt był spektakularny. Wszystkim bardzo nam się spodobało, ale nie mieliśmy czasu na to, by robić sobie razem zdjęcia. Jedynie chłopcy jak to oni, musieli coś zrobić. Owinęli Louisa lampkami na choinkę i je załączyli. Ustawili się do zdjęcia i kazali nam je zrobić. Oczywiście zrobiłyśmy to i pośpiesznie dodałyśmy na twittera. Nie obserwowałyśmy co dalej się działo, gdyż musieliśmy się wyszykować na kolację Wigilijną i dojechać do rodzin. Razem z Zaynem udałam się do naszej sypialni. Spakowałam do małej walizki potrzebne ubrania, a na siebie nałożyłam zwykłe jeansy, koszulę jeansową a na to brązowy płaszczyk. Wybrałam listonoszkę w kolorze brązu i buty emu, pod kolor. Zbiegłam po schodach niosąc w ręce małą walizkę. Pożegnałam się ze wszystkimi całusem w policzek i wsiadłam do taksówki, w której czekał na mnie Mulat. Złapał moją dłoń i delikatnie musnął. Uśmiechnęłam się i oparłam o jego ramię. Kierowca zawiózł nas na lotnisko, gdzie nasz samolot miał za chwilę odlatywać. Przeszliśmy pośpiesznie przez odprawę i zajęliśmy miejsca. Podzieliliśmy się słuchawkami z mojego odtwarzacza i oboje zasnęliśmy. Obudził mnie miły głos kobiety, która oświadczyła, iż za moment lądujemy. Spięłam się mocno, jak zwykle i złapałam za dłoń chłopaka. Po chwili mogliśmy odpiąć pasy. Odetchnęłam z ulgą, na co mulat się zaśmiał.
- Kochana jesteś- wyszeptał mi do ucha, a ja musnęłam jego usta i pociągnęłam za sobą do wyjścia. Odebraliśmy nasze bagaże i weszliśmy na olbrzymią halę, gdzie ludzie przemieszczali się jak małe mróweczki, które pilnie muszą się gdzieś dostać. Malik objął mnie w pasie i skierował się do wysokiej, ślicznej dziewczyny. Uściskał ją mocno i okręcił kilka razy. Po chwili jednak przypomniał sobie o mnie. No tak, bo przecież ja jestem nic nie warta i nie ma po co mnie zapamiętywać. Objął mnie ramieniem i zapoznał z brunetką. Uśmiechnęłam się sztucznie i przytuliłam delikatnie jej mocno zbudowaną sylwetkę. Podążyłam za Mulatem i jego siostrą do czarnego, wysokiego Land Rovera. Wsiadłam na tył, razem z Zaynem i oparłam się o szybę samochodu. Wszystko tutaj było inne. Inne niż w Londynie. Może i nie znajdywaliśmy się najdalej od tego tętniącego życiem miasta, ale tutaj było… lepiej. Chciałabym tutaj z nim zamieszkać. Budzić się rankiem i patrzeć na wschodzące słońce. Muskać tors Zayna i opiekować się dziećmi. Niby tak nie wiele, a jednak zbyt wiele. Uśmiechnęłam się delikatnie do niego i wysiadłam z wysokiego pojazdu. Chłopak zabrał moją walizkę i skierował się do dużego domu z cegły, z białymi oknami i tego samego koloru drzwiami. Uśmiechnęłam się i pokonałam kilka stopni prowadzących do tych ‘magicznych’ drzwi. Otworzyła nam mama (tak mi się wydaje) Zayna i mocno go wyściskała. Mi także nie szczędziła uczuć i zostałam prawie połamana. Starałam się być dla wszystkich miła, choć mój dzisiejszy humor nie był do tego stworzony. Usiadłam w salonie na wielkiej, czarnej kanapie tuż obok Zayna. Chłopak jednak chciał pokazać swojej rodzinie, iż jesteśmy blisko i bez zastanowienia wziął mnie na ręce. Uśmiechnęłam się delikatnie do niego i oplotłam jedną ręką jego szyję. Siedzieliśmy tak chwilkę, jednak mama Zayn’a zaproponowała nam udanie się do byłego pokoju jej syna i przygotowania się do kolacji. Oboje się zgodziliśmy, gdyż pragnęliśmy chwili prywatności, gorącego prysznica. Malik zabrał nasze walizki i poprowadził mnie na górę. Szliśmy drewnianymi, starymi schodami z pięknie rzeźbioną barierką. Muskałam delikatnie dłonią jej stare drewno i przypominałam sobie Polskę. Tam mieliśmy podobną. Lubiłam na niej ‘’zjeżdżać’’, czy siadać na schodach i obserwować krople deszczu uderzające o parapet. Przypomniały mi się też chwile spędzone z Marcinem. Uwielbiałam siadać z nim na tych schodach i popijać gorące kakao.
- Kochanie, to tutaj- z transu rozmyślań wyrwał mnie mój chłopak. Skierowałam się do niebieskiego pokoju, którego wnętrze kryło wiele tajemnic. Na środku stało wielkie łóżko, pięknie zaścielone, a przed nim stała ogromna, drewniana skrzynia. Mój wzrok przykuło drewniane, zniszczone biurko, nad którym wisiała tablica korkowa wypełniona mnóstwem zdjęć. Było na nich wszystko. Mały Zayn kąpiący się w wannie, czy jego zdjęcie z przyjaciółmi. Nie obyło się także od zdjęć z dziewczynami… Co mnie troszkę zmartwiło. Dlaczego? Sposób w jakie na nie patrzał był zupełnie inny. Był taki obojętny. Sztuczny uśmiech i udawane pocałunki. Czy naprawdę było aż tak źle? Mulat widząc moje zainteresowanie fotografiami podszedł do mnie i objął od tyłu. Znów to robił. Uwodził mnie. Odwróciłam się i zaczęłam całować jego delikatne wargi. Nie potrafiłam żyć bez jego pocałunków. Jeździłam delikatnie ręką po jego torsie.
- Co powiesz na kąpiel?- oderwał się delikatnie ode mnie, pokiwałam głową na tak, a ten wziął mnie na ręce i wyszedł z pokoju. Otworzył drzwi naprzeciwko z wielkim hukiem, co pewnie zaniepokoiło rodzinę Malika i zamknął drzwi. Oderwaliśmy się od siebie i zaczęliśmy się rozbierać. Co chwilę całowaliśmy się namiętnie… Chłopak puścił wodę i zaciągnął mnie pod prysznic. Miałam na sobie jeszcze stanik, ale ten nie pozwolił mi na jego zdjęcie.
- Ta przyjemność należy do mnie- wyszeptał mi do ucha i zwinnym ruchem go rozpiął. Uśmiechnęłam się pod nosem i powróciłam do jego ust. Pieściliśmy wzajemnie swoje ciała, nie posuwaliśmy się do TEGO punktu, ale napawaliśmy się sobą. W końcu po długiej i wyczerpującej ‘’kąpieli’’ wyszliśmy okryci w ręczniki z łazienki. Pech chciał, że natknęliśmy się na ojca Malika. Wspaniałe zapoznanie. Na holu, wychodząc w samym ręczniku z jednej łazienki z jego synem. Brawo! Moją twarz momentalnie oblał rumieniec i delikatnie przygryzłam wargę. Uśmiechnęłam się delikatnie i przywitałam z nim. Mężczyzna wydawał się bardzo miły, a cała ta sytuacja go rozbawiła. Zayn popchnął mnie delikatnie w stronę jego pokoju. Wbiegłam do niego z wielkim uśmiechem na twarzy i zdjęłam z siebie ręcznik. Na szczęście chłopak zamknął już za sobą drzwi. Schyliłam się do walizki i wyjęłam z niej granatową sukienkę w groszki z brązowym paseczkiem, na ramiączkach. Nałożyłam ją na siebie, a na to wyciągnęłam z walizki marynarkę koloru ekri, tak aby pasowała do koloru groszków. Założyłam do tego jeszcze naszyjnik, buty na obcasie i specjalnie kupioną torebkę. Przejrzałam się w lustrze i przeczesałam włosy. Malik stanął za mną i oparł swoją głowę o moje ramię. Wyglądał komicznie, gdyż wykrzywił dolną wargę w podkowę, a z oczu zrobił zeza. Zaśmiałam się i cmoknęłam go w policzek.
- Choć bo się spóźnimy.- pociągnęłam go za rękę i powolnym krokiem pokonywałam schody. Uśmiechnęłam się do jego rodzicielki i zajęłam obok niej miejsce.

Po mojej prawej usiadł Malik i złapał moją dłoń pod stołem. Uśmiechnęłam się delikatnie i wdałam w rozmowę z jego siostrą. Była bardzo rozmowna i milsza niż na lotnisku. Krępowałam się każdym wykonanym ruchem. Czułam na sobie wzrok wszystkich. Jego matki, ojca i sióstr. Starałam się być miła dla wszystkich i z każdym rozmawiać, jednak nie zawsze mi to wychodziło. W końcu kolacja dobiegła końca. Usiedliśmy wszyscy na czarnej kanapie i zaczęliśmy rozpakowywać prezenty. Niestety przerwał nam w tym mój dzwoniący telefon. Skrępowana wstałam i go odebrałam.

- Czego?- powiedziałam, gdy ujrzałam na ekranie numer Hazzy. Jednak nie usłyszałam tam jego głosu. To nawet nie był męski głos. Obawiałam się najgorszego- Taylor… ale przecież poznałabym jej głos. Czyż nie?
- Witam. Tutaj Clara Hastings, pielęgniarka szpitalu w Londynie. Dzwonię do pani, gdyż to właśnie pani numer był wybrany, gdy doszło do wypadku- słysząc te słowa coś we mnie drgnęło.
- Co?! Jakiego wypadku?!- krzyknęłam na cały głos i wybiegłam z mieszkania- o co chodzi?!- z moich oczu momentalnie wypłynęła fala łez.
- Pan Styles jadąc samochodem pod wpływem alkoholu wpadł w poślizg i dachował. Dodatkowo samochód uderzył w drzewo, co spowodowało jego wybuch.- wybuch?! Jaki kurwa wybuch?! Co ta baba pierdoli?! Czy je jestem jakaś nie normalna?! To nie może dziać się naprawdę. On mi tego nie może zrobić. Nie może w dzień Wigilii się zabić. Może i z nim nie jestem, może i traktuję go czasami jak powietrze. Ale nigdy, przenigdy nie chciałabym by zginął. Kochałam go. Tak. W pewnym sensie go kochałam i nigdy nie przestałam. Pewna część mnie nadal należała do niego, tylko do niego. Nie potrafię znieść myśli, że to właśnie z mojego powodu mógł się upić i spowodować tak ciężki wypadek. Dlaczego go raniłam? Czy tak trudno było dać mu tą drugą szansę? Dlaczego to własnie telefon ocalał?
- Ale…jak to, może mi pani powiedzieć coś więcej?!- krzyczałam do słuchawki, jednak kobieta zachowała się tak jak gdyby nie słyszała moich próśb.
- Jeśli pani chce, może pani przyjechać do szpitala na ulicy…- rozłączyłam się, gdy tylko usłyszałam nazwę ulicy. Opadłam na schody, które były pokryte białym puchem i zaczęłam płakać. Jak dziecko. Zastanawiało mnie dlaczego? Po co jechał w nocy po pijanemu ulicami Londynu? Przecież mieliśmy spędzać te święta z rodziną. Miało być tak wspaniale. A może to ja? Może trafiłam nie do tej rodziny co powinnam? Z jaką sprawą do mnie dzwonił? Czy to było coś ważnego? Czy kiedykolwiek się tego dowiem? Wszystkie wspólnie spędzone chwile, spacery… czy to wszystko od tak przepadnie? Ten wyjątkowy moment. Stoisz na scenie, miliony fanek Cię obserwują…a ON wybranek twojego serca… chce byś z nim była. To było coś najwspanialszego w moim życiu. A ta scena? Piosenka, którą śpiewał specjalnie dla mnie? Ogromne serce… Tak wiele dla mnie zrobił. Kochał mnie, a ja przez jego jeden głupi błąd to wszystko skreśliłam. Wykreśliłam go z mojego serca. Dlaczego? Teraz sama nie potrafię sobie odpowiedzieć. To jak przypomnę sobie nasze kłótnie pod blokiem, widok całującego się go z Taylor. Boli. Tak bardzo mnie to boli. Nie potrafię o tym zapomnieć, chciałabym, ale nie umiem. Wszystko co dla mnie robił było wyjątkowe, jego ciało było wyjątkowe. Nie troszczył się o mnie tak bardzo jak Zayn. On po prostu był i mnie kochał, taką jaką jestem. Rozbawił… Jak to możliwe, że mogę już nigdy więcej nie ujrzeć jego zielonych oczu? Jego spojrzenia pełnego miłości? A co z jego dołeczkami? Czy kiedykolwiek je jeszcze zobaczę? Silne ramiona oplatające moją klatkę… Wszystko to może się zakończyć. Ot, tak. Po prostu. Ocierałam łzy… nie chciałam płakać. Jedyne czego teraz tak naprawdę pragnęłam to go ujrzeć. To też postanowiłam. Wbiegłam do domu Malików i skierowałam się do pokoju Zayna. Wyjęłam ciepły kożuszek i zapięłam walizkę. Nie przebierając się zadzwoniłam po taksówkę i zbiegłam po schodach. Bez słowa wytłumaczenia, zapłakana wybiegłam z domu. Zachowałam się jak idiotka, wiem to. Powinnam powiadomić o tym Zayna. W końcu to jego najlepszy przyjeciel…ale nie… wolałam być sama. Chciałam go ujrzeć. Tylko ja.
Wsiadłam do taksówki i kazałam zawieść się na lotnisko. Modliłam się o to, by leciał samolot. Czy w Wigilię, w nocy będą latać? Mam nadzieję, że tak. Bo muszę go ujrzeć. Muszę. Podjechaliśmy pod lotnisko…pech chciał, iż żaden samolot nie leciał. Był tylko jeden. Do Paryża. Rozzłoszczona wróciłam do samochodu i poprosiłam kierowcę o podwózkę do Londynu. Ten tylko pokiwał znacząco głową i ruszył w trasę. Tkwiłam w nadziei, że go zobaczę. Żywego. Jechaliśmy w ciszy…Starałam się nie myśleć o tym wszystkim, ale nie potrafiłam. Telefon dzwonił nie przerwanie, aż w końcu nie wytrzymałam i wyjęłam baterię. Oparłam głowę o szybę i obserwowałam ciche, spokojne miasto. Mijając każde drzewo… przechodził przeze mnie dreszcz. Czułam się tak jak gdybym to ja miała zginąć. Zaciskałam zęby na widok nadjeżdżającego z na przeciwka samochodu. Łzy spływały po moim policzku odkąd wsiadłam do pojazdu. W końcu nie wytrzymałam. Zasnęłam.
,,- Alicjo… zrobiłem to dla Ciebie. Chciałem Ci się oświadczyć, ale najwidoczniej to nie było nam dane. Kochałem i będę Cię kochał. Nie zależnie od wszystkiego. Nie potrafię bez Ciebie żyć. Jesteś moim tlenem, moją inspiracją. Bez Ciebie moje życie nie ma sensu. Lepiej będzie dla wszystkich. Pożegnaj się ze mną. Złóż na moich ustach pocałunek i odejdź. Nie płacz, to nic nie da. Po prostu odejdź i bądź z nim szczęśliwa. Kocham Cię’’
Oderwałam się spocona od siedzenia i przetarłam oczy. Widziałam go. Jego twarz. Była jak zwykle idealna roześmiana, a on? On stał przede mną jak gdyby nigdy nic i mówił to tak spokojnie. Rozejrzałam się i nie było nikogo. Tylko ja i kierowca taksówki. Po chwili się zatrzymał i odwrócił w moją stronę.
- Jesteśmy na miejscu- uśmiechnął się delikatnie i wskazał na wysoki budynek szpitalny. Wręczyłam mu pieniądze i z walizką wybiegłam. Przebiegłam cały korytarz, a gdy natrafiłam na pielęgniarkę, ta kazała mi udać się na ósme piętro. Nie miałam czasu czekać na windę. Zostawiłam walizkę z ubraniami i biegłam po schodach. Poddałam się i zdjęłam szpilki. W końcu dotarłam. Skierowałam się do Sali numer 3 i… nie potrafiłam wejść. Byłam jedyną osobą na korytarzu. Usiadłam na krześle i schowałam głowę w dłonie. Nikt nie wiedział. Nikt oprócz mnie nie wie o tragicznym wypadku Harry’ego. Nawet jego przyjaciele, po prostu nikt. Okryłam się mocniej płaszczem i ponownie rozkleiłam. Chciałam go zobaczyć, ale nie potrafiłam. Bałam się widoku jego zmasakrowanego ciała. Tego, że nie wytrzymam. Że będę chciała go pocałować, porozmawiać. Nie mogę wyobrazić sobie MOJEGO Harry’ego w szpitalnym łóżku… podpiętego do tylu aparatur. Załączyłam telefon i nie zwracając uwagi na wiadomości od Malika, napisałam do niego.
,,Kocham Cię. Nikt, ani nic tego nie zmieni. Pamiętaj. xx’’ Po chwili jednak napisałam jeszcze jednego
,,Jestem w Londynie. Nie martw się o mnie’’ Wysłałam, a w myślach dodałam ,,Martw się o swojego najlepszego przyjaciela’’, jednak nie byłam na tyle silna by mu to napisać. Wstałam z krzesła i podeszłam do jego drzwi… chciałam otworzyć, ale coś mi nie pozwalało. Bo co chciałam tam ujrzeć? Chciałam zobaczyć cieszącego się życiem chłopaka, a nie ‘’roślinkę’’. Tak bardzo się tutaj śpieszyłam, nie potrafiłam znieść myśli stracenia go. Nadal nie potrafię. A teraz co? Tak po prostu nie wejdę. Jestem tchórzem. Przełknęłam głośno ślinę i weszłam do Sali. Zrobiłam to.

 ________________________________________________________________________
Hej!
Przepraszam, że nic tak długo nie dodałam- brak weny!:(
Przepraszam także, że ogólnie zaniedbałam wasze blogi... ale mało kiedy jestem na internecie. 
Wakacje są i to wszystko jakoś tak...
No sami wiecie :)
Konkurs- nabór został zakończony i wyniki pojawią się do 07.07 :) 
Kolejny rozdział pojawi się albo w sobotę, lub dopiero po 21.07 ! :)
JESTEM NIE OBECNA NA BLOGU OD 07.07- 21.07! :) 
Całuski ! :)
P.s Jak myślicie Harry przeżyje?
A jeśli tak to z kim Ala jednak będzie?
Czy jeśli Harry umrze, Ala też się zabije? 
Odpowiadajcie<3! :)
P.s2 Reklamy pojawią się jutro :)

40 komentarzy:

 1. Harry musi zyc i byc z Ala! :*
  Rozdzial cudowny<3

  OdpowiedzUsuń
 2. ej ej. nikt ma nie umierać :(

  OdpowiedzUsuń
 3. hej, hej jestem xd
  ej no, nie zabijaj mi Harrego, bo jeśli pamiętasz to ja cały czas byłam za Hazzą i Alą... cieszę się, że w końcu coś dodałaś, stęskniłam się za tobą i twoim pisaniem :) ej, bo nie ogrniam, o co chodzi z tymi mediami? że hazz i zayn się tym tak przejęli? bo nie rozumiem za bardzo...
  ale tak w sumie na początku rozdziału, to Harry dziwnie się zachował, tak hm... jakby to określić, dwulicowo (?) no, nie ma to jak kogoś zaczepiać w sklepie LOUIS! xd no i jak to całą rodzinka One Direction, musieli coś zrobić głupiego, ale swoją drogą jakbym miała w domu choinkę którą byłby Louis to bym nie pogardziła xd a dziewczyny ładnie przyozdobiły domek xd
  lecą sobie samolocikiem xd takie czułości z rodzinką a potem jeszcze większe pod prysznicem, no ładnie to tak?;pp
  hahah, dobre przywitanie z ojcem Zayna, serio, rozwaliło mnie to xd ( chyba nad używam emotki - xd - ) ;)
  no i właśnie NIE ZABIJAJ MI hARREGO!!!!! MOJEGO MĘŻA?! nie no dobra, wiem, że go nie zabijesz, nie zrobiłabyś tego, xd ( i znowu to iks de napisałam kurde ) ale w sumie to Ala mogłaby im wszystkim napisać co się stało, no bo jakby nie patrzeć to przyjaciele...
  myślę , że ostatecznie Ala będzie z Harrym i ja to wiedziałam od początku...
  pozdrawiam cię ;*
  i życzę ci weny :#

  http://wlasnietutaj.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. No ja sobie chyba coś zrobię... On ma żyć... dobra on będzie żył no ale okay.. na pewno. Rozdzial świetny ;) czekam na cd

  OdpowiedzUsuń
 5. Tak ci coś powiem, kochana. Czytając ten rozdział...zaczęłam płakać. Zaczęłam płakać, w momencie w którym zaczęłaś opisywać uczucia Alicji do Hazzy. To, co zrobił. To, co zrobił dla niej. To, co zrobił, że się rozstali...to piękne. Rozkleiłam się <3
  I...i nie spodziewałam się, że to będzie jakiś pieprzony reporter...wykorzystał ją...wykorzystał Alicję, pytając ją o wszystko PO PIJAKU. Grrrr -,-
  I choinka!!!! Jeah! I Harry...trochę chamsko się zachował, zostawiając Alę samą :/
  Bardzo się cieszę, że u Marty i Nialla wszystko ok, bo to tak wyglądało wcześniej, jakby zerwali, ale teraz już chyba wszystko dobrze <3
  Choinka w mojej głowie wyszła zaje*iście.
  I wyjazd do rodziny...na początku bałam się, że to jakaś była Zayna przyjechałla po nich na lotnisko. Ale później już wszystko ok...
  Miło, że nie zapoznała się z rodziną Malika :)
  Tsa, świetbe poznanie z ojcem Mulata. Tak sobie pomyślałam, że dobrze, że nie są u Alicji i że Zayn nie jest na miejscu Ali (no wiesz, nie ma to jak zapoznanie się z chłopakiem twojej córki, kiedy oboje wybiegają z jednej łazienki w samych ręcznikach xD)
  I...i ten telefon...wtedy "uszło ze mnue życie". Jak to?! Harry miał wypadek?! Ale co on robił w nocy, po pijaku, w Wigilię, za kółkiem?!?!?!?!?! I po co zaczął dzwonić do Alicji?!?!
  Według mnie, troszeczę głupio postąpiła, wyjeżdżając bez żadnego wyjaśnienia. I co sobie teraz pomyślą nowo poznani rodzice Malika?! Ale ona chyba nie myślała racjonalnie...chęć sprawdzenia, czy z Loczkiem wszystko ok była silniejsza. I wreazcie sobie to uświadomiła- kocha go! Wiedziałam...
  Tylko ona o tym wiedziała? Tylko ona wiedziała o wypadku? Nikt więcej? Lou? Liam? Niall? Zayn? Hmmm...to coś znaczy.
  Nie dziwie się jej, że nie chciała wejść...widok zmasakrowanego chłopaka...współczuję. Ale to dobrze, że w końcu się przełamała. I weszła.
  Harry musi żyć...a jeśli on umrze? Ala się zabije? A jeśli Ala się zabije, to i Zayn się zabije? I Marta i Niall? I Louis i Liam? I ich rodziny i przyjaciele? Błagam, nie uśmiercaj nikogo!
  Nie mogę się doczekać wyników konkursu. Choć pewnie mi się nie udało i tak nie mogę się doczekać :3
  Rozdział...jak już jest na początku- wzruszający...mocno zaskakujący...nawet zabawny, ale i tak nade wszystko przeważa wzruszenie...<3
  Ja...ja chcę następny!
  Czekam. Nawet i do "po 21.07". Ale ja chcę teraz :D
  Maja :3

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne!;* Ryczę.
  Ej niech on przeżyje i będzie z nim wszystko dobrze:c
  Oby Ala była z Harrym!
  Czego wtedy kiedy się jej oświadczył nie przyjęła tego?! ;(
  Mam nadzieję że wszytko niebawem się wyjaśni:)
  Nie mogę doczekać się nn, mam nadzieję że w sobotę.
  iamabigtrouble.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Aaaa ryczę, płaczę, wyję!
  Harry mam nadzieję, wyjdzie z tego? :)
  Czekam na nn

  OdpowiedzUsuń
 8. jacie <333333333 ale się dzieje! nie, on nie może umrzeć! wierze, że nie umrze <33333333333 rozdział jest meeeeeeeeeeeeega! <3 <3 <3 najlepszy po prostu! <333333333333333333333333333333333

  OdpowiedzUsuń
 9. Jeeej. *.* Cudowny rozdział. Można się popłakać. Zwłaszcza na końcówce.
  Cóż.. ja osobiście kibicuję Ali i Zaynowi. On jest dla niej stworzony. Tak bardzo się nią opiekuję widać, że ją kocha i mu na niej zależy.
  Ciekawa jestem co z Harrym, czy żyje. Dobrze by było jakby żył jednak jak by umarł? Hmm.. byłoby to pewnie wielką tragedią dla nich wszystkich i też ciekawa jestem jakby sobie z tym poradzili a zwłaszcza Ala. No ale zobaczymy co tam wymyślisz, czym nas zaskoczysz. :)
  Życzę Ci dużo weny i czekam na następny. ^^

  Pozdrawiam. :*
  http://stole-my-heartx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Nie, błagam, nie. Harry musi żyć ;c Popłakałam się ;c
  Rozdział cudowny, a kocówka bardzo smutna ;c
  Harry i Ala muszą być razem *__*
  Nie zabijaj go, proszę ;c

  OdpowiedzUsuń
 11. oddasz mi troszke talentu???? tak masz go chyba za dużo :D <3
  Harry MUSI przeżyć! Jak coś mu się stanie to nie wiem no! Ciebie zabije że doprowadzasz mnie do płaczu ;(
  Jak Harry nie przeżyje to chociaż Ali nie uśmiercaj bo doprowadzisz mnie do histerii....
  Rozdział cudowny! xx
  +todayiamwithyou.blogspot.com (nowy rozdział- 10 :) )

  OdpowiedzUsuń
 12. Harry MUSI żyć i oby Ala z nim była. Prosze dodaj w sobotę bo ja nie wytrzymam. Na pewno Hazza przeżyje, bo gdyby nie przeżył, a Ala się zabił a to byś skończyła to opowiadania, a tego raczej nikt nie chce ^^
  Czekam na kolejny
  Agan :*

  OdpowiedzUsuń
 13. O boże,genialny rozdział! Tyle emocji,warto było czekać! Haha Louis,ten to ma pomysły. Scenka Harrego i Ali <3 jak on mógł w takim momencie im przerwać. Ależ ta nasza Ala zazdrosna hehe. Czemu musiało dość do tego wypadku? czemu!! On musi przeżyć,on nie może umrzeć! Nieee! Nie pozwalam Ci nikogo uśmiercać! Rozumiesz? Nie możesz Nam tego zrobić. Wkońcu do Ali dotarło,że nadal kocha Hazze,tylko dlaczego musiało dojść do wypadku,aby to do niej wkońcu dotarło! Mam nadzieję,że Harry szybko wyzdrowieje,wszystko sobie z Ala wyjaśnią,przebaczą i będą żyli długo i szczęśliwie<3<3<3<3 Mam nadzieję,że jednak dodasz rozdział w sobotę. Jestem ciekawa dalszych losów. Już nie mogę się doczekać kochana! Co Ty ze mną robisz? Wariuje przez Cb,mój Ty geniuszu!
  Pozdrawiam
  Isia

  OdpowiedzUsuń
 14. Harry musi zyc, Ala musi byc z nim! Niech zostawi Zayna :-). Sa slodką parą' ale wole z Harrym ;) y on przezyl, nie usmiercaj goo prosze cie :) bez niego to nie to samo. A rozdzial wspanialy, postaraj sie dodac w sobote bo nie wyrobie do 21 albo jeszcze pozniej :c czekam nn^^ <3

  OdpowiedzUsuń
 15. Świetne! Dodaj w sobotę! Kocham Wera^^

  OdpowiedzUsuń
 16. Będzie dzisiaj rozdział?

  OdpowiedzUsuń
 17. Weszłam, bo zostawiłaś u mnie spam - wiem, że już trochę czasu minęło i moje tempo jest wprost zawrotne, no ale :) Powiem szczerze, że nie przeczytałam całości, ale obiecuję, że na pewno przeczytam, bo fabuła i pierwsze wrażenie bardzo mnie zaintrygowały :) Życzę Ci weny i powodzenia, ale tym razem, wyjątkowo, nie rychłego następnego rozdziału, bo moje zaległości będą jeszcze większe :)

  Pozdrawiam i zapraszam do mnie na drugi rozdział - www. na-otwartym-sercu.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 18. o kurde przeczytałam wszystko w jeden weekend ;o blog ogólnie świetny jest i już z niecierpliwością czekam na następny rozdział i osobiście chciałabym aby Ala była z Zaynem ale mam nadzieje ze Harry'emu nic się nie stało :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Harry musi przeżyć i musi być razem z All razem są taką wspaniałą parą idealną bo związek Zeyna jest trochę nudny a Harrego i ale ciągle trzymający w napięci widać że się nawzajem bardzo pożądają
  i pragną ;D
  Rozdział świetny czekam na kolejny :)
  mam nadzieje że w sobote a nie 21 :)

  OdpowiedzUsuń
 20. To żeś pomotała... Ale taki zwrot akcji mi się podoba. Czekam na nn <3

  OdpowiedzUsuń
 21. Rozdział po prostu FANTASTIC! ♥
  Czekam na nn ;3

  Anglia, Londyn - miasto pełne życia, a także problemów. Zamieszkuje tam dziewczyna, która ma dziecko. Ojcem dziecka jest chłopak z irlandzko-brytyjskiego zespołu. Niestety dziewczyna nie wie jak on ma na imię. Jej tata - menadżer sławnego Boy's Band'u nie ma za dużo czasu dla córki i wnuczki. Pewnego pięknego dnia wychodzi z Lux na spacer.
  Spotyka jego - ojca dziecka.
  Spanikowana nie wie co robić i idzie tak, żeby
  nie zwrócić na siebie uwagi.
  Udaje się jej.
  Zadowolona udaje się do domu, a w domu czeka ją niespodzianka.
  Jak myślicie co to za niespodzianka?
  Czy Marry powie Zayn'owi, że ma córkę?
  Jakie czekają na nią problemy i wypadki?
  Ile będzie czasu się ukrywać?
  Wiedzcie, że czekają na nią nie miłe niespodzianki i nie tylko.
  Tego dowiecie się czytając bloga :
  ja-jestem-one-direction.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 22. Dopiero co [znowu] skończył mi się szlaban, a cb nie ma i co to za sprawiedliwość, na ja się pytam?! ;*
  Rozdział jak zwykle jedwabisty no i Harry ma przeżyć, Ala ma być z nim, a jeżeli jakimś dziwnym zrządzeniem losu Harry umrze to Ala ma się nie zabijać!
  To do następnego kochana i wpadaj do mnie jest nowy rozdział:)
  [KLIK] , a tu masz mojego drugiego bloga też serdecznie zapraszam [KLIK]

  OdpowiedzUsuń
 23. nie mogę się doczekac następnego :3

  OdpowiedzUsuń
 24. Nie Harry musi żyć płakałam przez ciebie, a robię to rzadko. Boże. Czekam na nn :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Witam! Obserwuje Twojego bloga juz od dłuższego czasu i podoba mi się to co robisz. Byłoby mi niezmiernie miło jakbys mogła dodać link do mojej witryny gdzieś na Twoim blogu. Jestem młodym bloggerem i próbuje w jakis sposób zyskac większa ilość wyświetleń/czytelników. Prowadzę bloga fotograficznego. Pozdrawiam bankowski.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 26. Super.
  Czekam na nn :3

  + opowiadanie011.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 27. Jeszcze tylko kilka dni :-) Tęsknimy za Tobą :-* Mam nadzieję,że rozdział chociaż w połowie gotowy :-P

  OdpowiedzUsuń
 28. Genialny . ! < 3 Czekam z niecierpliwościąna następny ! < 3

  OdpowiedzUsuń
 29. Każdy rozdział lepszy od
  poprzedniego, aż się boję
  pomyśleć co się stanie dalej
  ^.^ Genialne. Tina

  OdpowiedzUsuń
 30. Kiedy następny?

  OdpowiedzUsuń
 31. Zostałaś nominowana do Versatile Blogger!!
  Więcej szczegółów na naszej stronie:
  http://just-you-and-one-direction.blogspot.com/2013/07/liebster-award-i-versatile-blogger.html

  OdpowiedzUsuń
 32. Zrezygnowałaś z prowadzenia bloga?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. nigdy prze nigdy nie zrezygnuję! Nie ma takiej opcji! ♥
   Dokończę to opowiadanie choćby się miał świat zawalić! :D

   Usuń
 33. Zooostałaś nominowaana do The Versatile Blogger ! ♥
  Więcej wiadomości na moim blogu :)
  http://milosctoskarbktoregoniemozeszstracic.blogspot.com/2013/07/zostaam-nominowana-do-versatile-blogger.html

  OdpowiedzUsuń
 34. Hary musi przeżyc a Ala musi być z nim *___* Naprawdę wciagająco piszesz O.o Nie spotkałam się jeszcze z tak wciagającym opowiadaniem na blou piszę to w 100% szczeże

  Obserwacja za obserwacje ?? http://jawroznychswiatlach.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. Nominowałam cię do The Versatile Blogger. Więcej na http://wegreetinlondon.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. Nominowałam Cię do The Versatile Blogger. :)
  Więcej info. znajdziesz tu: http://stole-my-heartx.blogspot.com/2013/07/the-versatile-blogger.html

  Pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 37. Normalnie Wowociam ten rozdziała ! ;D Dodawaj szybko , bo nie moge się doczekać następnego ! ;D
  PS. Kocham Cie Kobieto za to opowiadanie <3

  OdpowiedzUsuń
 38. ,,- Alicjo… zrobiłem to dla Ciebie. Chciałem Ci się oświadczyć, ale najwidoczniej to nie było nam dane. Kochałem i będę Cię kochał. Nie zależnie od wszystkiego. Nie potrafię bez Ciebie żyć. Jesteś moim tlenem, moją inspiracją. Bez Ciebie moje życie nie ma sensu. Lepiej będzie dla wszystkich. Pożegnaj się ze mną. Złóż na moich ustach pocałunek i odejdź. Nie płacz, to nic nie da. Po prostu odejdź i bądź z nim szczęśliwa. Kocham Cię’’ - Jezu tym momentem to mnie rozwaliłaś. Na początku próbowałam się jakoś trzymać ale jak doczytałam do tego to była jakaś masakra beczałam jak małe dziecko, a mina mojej mamy która nie wiedziała co się dzieje. Już chciała mnie pocieszać dopiero potem zauważyła że czytam : ))
  To opowiadanie jest świetne i nadal jestem za Harrlm i Alicją
  Halicja♥

  OdpowiedzUsuń